15 Edycja Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS

Zapraszam wszystkich chętnych Studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej do udziału w 15 edycji Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS. Konkurs polega na wykonaniu w programie SOLIDWORKS  innowacyjnego, kreatywnego i nowoczesnego projektu 3D urządzenia, maszyny, pojazdu lub przedmiotu codziennego użytku.

Ważne daty:

• start konkursu: 25 marca 2016
  • termin zgłaszania projektów: 31 sierpnia 2016
  • termin nadsyłania prac: 15 września 2016
  • ogłoszenie wyników: 7 października 2016
  • czas i miejsce wręczenia nagród: Konferencja DPS Forum (październik 2016)

Jeżeli masz przede wszystkim pomysł i chęci do wykonania projektu serdecznie zapraszamy!!! Ze swojej strony oferujemy pomoc od strony technicznej. Projekt jest dobrym sposobem na polepszenie swoich umiejętności w zakresie środowiska programu SOLIDWORKS.

Prace związane z konkursem i pomoc przy projektowaniu prowadzone będą w ramach Koła Naukowego Mechaniki i Informatyki Stosowanej. Osoby chętne do udziału w konkursie proszę o kontakt z dr inż. Pawłem Dzienisem, pokój WM 324.

Więcej informacji na stronie internetowej:

Bookmark the permalink.

Comments are closed.