Konkurs „Innovate with Kongsberg Automotive Pruszków. Choose your automotive career path”

Fotel zaprojektowany przez Studenta Wydziału Mechanicznego PB został zgłoszony do konkursu !!!

Członek Koła Naukowego Mechaniki i Informatyki Stosowanej – Szymon Grzymała, zgłosił projekt fotela na konkurs  „Innovate with Kongsberg Automotive Pruszków. Choose your automotive career path”. Model projektu w całości został wykonany w programie SolidWorks. Do jego wykonania zastosowano zaawansowane techniki modelowania: modelowanie powierzchniowe czy konstrukcje spawane.

Wykonany projekt łączy ze sobą styl stosowany w limuzynach i sportowy charakter. Zastosowano nowe rozwiązania w zakresie: ogrzewania i chłodzenia fotela, masażu pasażera, dopasowania kształtu do sylwetki pasażera.

fotel grzymała3fotel grzymała2

fotel grzymała1

Trzymajcie kciuki ogłoszenie wyników już niedługo!!!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.